• Kabel dostępowy, światłowodowy OS2 "EASY ACCESS" SM 48J 9/125 LSOH ALANTEC

Symbol: FOK-W48J-SM-C-C
Opłata za cięcie kabla
Koszt:
7075.00
km Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 135
Kurier - paleta 135
Dostępność 2 km
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 515-764-481

Zostaw telefon

Kabel światłowodowy dostępowy EASY ACCESS jest stosowany w systemach okablowania światłowodowego budynków wykorzystujących konstrukcję tzw. kabla łatwego dostępu. Kabel wykonany jest w konstrukcji luźnej tuby bezżelowej. Taka budowa umożliwia wykonanie okna w powłoce kabla i wyprowadzenia poszczególnych włókien światłowodowych bez konieczności spawania w miejscu odgałęzienia.

 

Kable łatwego dostępu przeznaczone są do montażu w budynkach wielomieszkaniowych i biurowych. System z kablem łatwego dostępu pozwala operatorom telekomunikacyjnym, operatorom internetowym i telewizji kablowych na szybszą i prostszą instalację w celu zapewnienia odbiorcom usług szerokopasmowych.

 

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE

  • 48 włókien jednomodowych
  • wzmocnienie z 2 prętów aramidowych
  • konstrukcja umożliwiająca wycinanie okna i łatwy dostęp do włókien bez ich uszkadzania
  • możliwość wyciągnięcia włókna do 20 metrów
  • włókna światłowodowe jednomodowe w standardzie G.657.A ITU-T
  • powłoka nie podtrzymująca płomienia LSOH
 

ZASTOSOWANIE

  • kabel łatwego dostępu w sieciach FTTH
  • budownictwo mieszkaniowe i wielorodzinne
  • parkingi, biurowce
  • nowoczesne sieci FTTH
  • kable mieszkaniowe wewnętrzne

 

PRZEKRÓJ KABLA
image




DANE TECHNICZNE
Liczba włókien 48
Średnica kabla 10,5 mm
Masa kabla 90 kg / 1000 m
Rodzaje włókien jednomodowe ITU-T G.657.A
Tłumienie włókna dla 1310 nm < 0,36 dB/km
Tłumienie włókna dla 1550 nm < 0,22 dB/km
Powłoka włókna 900 μm
Odporność na zgniatanie 500 N / 100 mm
Temperatura pracy od -20°C do 60°C
Temperatura instalacji od -20°C do 70°C
Kolor czarny
Euroklasa Eca