• Kabel światłowodowy OS2 FTTH płaski SM 2J 9/125 LSOH czarny ALANTEC

Symbol: FOK-W2J-SM-A-C
Opłata za cięcie kabla
Koszt:
472.00
km Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 135
Kurier - paleta 135
Dostępność 91 km
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 515-764-481

Zostaw telefon

Kable uniwersalne (zewnętrzno-wewnętrzne) płaskie to kable do zastosowania w systemach FTTx. Lekka konstrukcja o małej średnicy, duża giętkość i odporność na przeciąganie, suchy ośrodek, płaszcz LSOH odporny na UV, wzmocnienie dwoma prętami FRP.

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja zapewnia bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla bezpośrednio do ścian. Użyte włókna G.657.A1 dodatkowo umożliwiają małe promienie gięcia. Dwa pręty FRP usztywniające sprawiają, iż zginanie kabla możliwe jest w jednej płaszczyźnie.

 

ZASTOSOWANIE

  • kabel abonencki
  • sieci FTTx oraz łącza abonenckie
  • połączenia wewnątrzbudynkowe
  • kable mieszkaniowe
  • kabel spełnia wymagania rozporządzenia mistra dotyczące instalacji w budynkach wielorodzinnych

 

PRZEKRÓJ KABLA

image

(!) W przypadku zakupu kabla w niestandardowych odcinkach, tj. nie będących wielokrotnością 1km doliczona zostanie opłata za usługę cięcia w wysokości 20zł netto.




DANE TECHNICZNE
Powłoka LSOH odporna na UV
Klasyfikacja ogniowa CPR (Euroklasa) Eca
Pręt wzmacniający FRP (Fibre Reinforced Plastic)
Siła naciągu 80 N
Zakres temperatury instalacyjna: od -20 + 60 °C
pracy od -30 + 70 °C
Liczba włókien 2
Średnica kabla (mm) 3 x 2
Masa kabla (kg / km) 9
Tłumienie włókna (dB/km) 1310 nm mniejsze niż 0.36
Tłumienie włókna (dB/km) 1550 nm większe niż 0.22
Rodzaj włókna G.657.A1
Powłoka włókna 250 μm
Odporność na rozciąganie statyczne 40
Odporność na rozciąganie dynamiczne 80
Min. promień zgięcia (mm) statyczne 30
Min. promień zgięcia (mm) dynamiczne 60
Kolor czarny