ALANTEC: Adapter MM OM4 LC duplex

7,99  z VAT

200 w magazynie

Opis

                                                   Masz pytania – zadzwoń: 500 720 001

                                                   Napisz do nas: sklep@sklep.sap-it.pl

                                                   Sklep internetowy: www.sklep.sap-it.pl

ALANTEC: Adapter MM OM4 LC duplex

Adaptery LC są wyspecyfikowanymi przez komitety normalizacyjne interfejsami światłowodowymi. Funkcjonują jako pojedyncze (simplex) i podwójne (duplex), w wykonaniach z ceramicznym lub metalowym elementem dopasowującym, a także jako adaptery wykorzystywane w technice jednomodowej do złącz typu PC i APC (kątowych).

CECHY

  • adapter do interfejsu światłowodowego LC/LC
  • dostępny dla jednomodów APC i PC oraz wielomodów OM2, OM3 i OM4
  • w zalezności od wersji adapter dostępny w kolorze beżowym, turkusowym, niebieskim i zielonym

DANE TECHNICZNE

Rodzaj: MultiMode OM4

Transmisja: duplex

Typ: LC

Dodatkowe informacje

Stan

Nowy