+48 515-764-481 / +48 500-720-001

Pigtail SM 1J 9/125 (G.657.A1) wtyk SC/APC dł. 2 m „EASY STRIP” – najmniejszy dostępny promień gięcia ALANTEC

6,16 

Pigtail SM 1J 9/125 (G.657.A1) wtyk SC/APC dł. 2 m „EASY STRIP” – najmniejszy dostępny promień gięcia ALANTEC

Na stanie pozostało tylko 2079
Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
SKU: 5901738557611

Opis

Pigtaile jednomodowe – single mode (SM) – to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.

 

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS
 

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN, WAN
  • Instalacje CCTV
  • FTTx
 

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.657.A1
  • pigtail jednomodowy OS2 (9/125 µm), kolor powłoki: żółty
  • tłumienność wtrąceniowa (insertion loss): ≤ 0.2dB
  • reflektancja (return loss): APC≥65dB
  • temperatura pracy: -40°C do +80°C
 


Informacje dodatkowe

Dokumentacja

EAN

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.