+48 515-764-481 / +48 500-720-001

Pigtail SM 1J 9/125 wtyk LC/APC dł. 2 m LSOH ALANTEC

6,17 

Pigtail SM 1J 9/125 wtyk LC/APC dł. 2 m LSOH ALANTEC

Na stanie pozostało tylko 4816
Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
SKU: 5904204401562

Opis

Pigtaile jednomodowe – single mode (SM) – to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.

 

W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy pigtaile zakończone złączami SC i LC. Długość standardowa 2 mb. Na życzenie istnieje możliwość zastosowania specjalnych długości i złącz FC, FC APC, SC APC.

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS
 

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN, WAN
  • Instalacje CCTV
  • FTTx
 

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.652D
  • pigtail jednomodowy OS2 (9/125 µm), kolor powłoki: żółty


Informacje dodatkowe

Dokumentacja

EAN

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.